Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 34. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

14. pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času

 1. Chytře proti AIDS
  Autor/ři: Pavel Škrobánek
  Záměrem této práce je poukázat na vzrůstající nebezpečí pohlavně přenosných chorob, zejména pak onemocnění AIDS v České republice. Součástí je rovněž návrh nového preventivního opatření, které by mohlo mít pozitivní dopad na tuto problematiku.
  Text práce ve formátu PDF
 2. Film a jeho dílčí úloha ve vzdělávání
  Autor/ři: Jan Václav
  Vytvoření metodické příručky pro aplikování filmu ve výuce. Součástí práce je teoretický text, metodická okénka a doplňující informace k tématu.
  Text práce ve formátu PDF
 3. Stravování dětí s celiakií
  Autor/ři: Michaela Novotná
  Svoji práci jsem zaměřila na problematiku stravování dětí s celiakií. Nejprve jsem se věnovala popisu celiakie a bezlepkové diety, tedy její jediné léčbě. Dále jsem s pomocí rozhovorů s rodiči vypracovala rady pro ostatní, začínající rodiče v různých oblastech stravování. Cílem práce bylo pomoci rodičům v nelehké úloze stravování celiaků ve školách, na táborech, na dovolených a zjistit, jaký je psychický dopad dodržování bezlepkové diety na dítě i jeho rodiče. Získané informace budou poskytnuty rodičům formou článků a přednášky.
  Text práce ve formátu PDF

Správce archivu SOČ – jana.sevcova@npi.cz | Ochrana osobních údajů