Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 34. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

7. zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství

 1. Ověření účinku aditivní látky WEFASAN 2010 na zvýšení hmotnostního přírůstku brojlerových kuřat
  Autor/ři: Nikola Jahnová
  Hlavním cílem mé práce bylo ověřit účinnost biologického aditiva WEFASAN 2010 na hmotnostní přírůstek vykrmovaných brojlerů.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  
 2. Chování jalovic při intenzivní a extenzivní pastvě na podhorské pastvině v Jizerských horách
  Autor/ři: Barbora Pavlů
  - porovnat průběh životních aktivit jalovic při intenzivní a extenzivní pastvě v podhorské oblasti Jizerských hor - identifikovat převážnou orientaci těla jalovic (dle světových stran) při pasení (dle digitálních fotografií)
  Text práce ve formátu PDF
 3. Ekologické vs. konvenční zemědělství-obsahy rizikových látek
  Autor/ři: Lenka Bartošová
  Cílem tohoto projektu je popsat odlišnosti ve fungování ekologického a konvenčního zemědělství. V experimentální části projektu se porovnává obsah kadmia na plodině jarního máku s použitím fosforečného hnojiva Amofos (konvenční zemědělství), oproti bio máku (ekologické zemědělství. Dále zjistit, zda hnojivo Amofos obsahuje povolené množství kadmia, zda se kadmium hromadí v půdě ve vyšších koncentracích, v jakých částech máku (kořen, stonek, list) se nachází nejvyšší a nejnižší množství kadmia. A také, jestli je rozdíl v obsahu kadmia v semenech sklizených v nezralém stavu oproti zralým semenům .
  Text práce ve formátu PDF

Správce archivu SOČ – jana.sevcova@npi.cz | Ochrana osobních údajů