Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 34. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

8. ochrana a tvorba životního prostředí

 1. Brouci z čeledi mandelinkovitých (Coleoptera: Chrysomelidae) lokality Hůrka v Hluboké nad Vltavou
  Autor/ři: Albert Damaška
  Cílem práce bylo provedení faunistického průzkumu brouků čeledi mandelinkovitých na lokalitě Hůrka v Hluboké nad Vltavou na Českobudějovicku a zjištěné výsledky aplikovat v ochraně lokality.
  Text práce ve formátu PDF
 2. Sociální chování vlků arktických
  Autor/ři: Dobromila Malíková
  Statistické vyhodnocení chovu vlků arktických v zajetí v evropském měřítku. Zmapovat sociální chování smečky vlků arktických chované v Zoo Brno a v Zoo Olomouc pomocí etologického pozorování. Srovnání těchto dvou smeček vlků chovaných v zajetí mezi sebou a se smečkou žijící ve volné přírodě. Vytvoření publikací, které budou mapovat sociální chování vlků, poddruhy vlka obecného a informační tabule, které zachytí jedince obou smeček
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  
 3. Technicko-technologické posouzení glyfosátu řady Roundup ve vybraných oborech mimo zemědělství
  Autor/ři: Vít Pavelka, Pavel Král
  Posouzení účinků herbicidního glyfosátového přípravku na ochranu rostlin řady Roundup v oblastech mimo zemědělství (vodohospodářství, energetika apod.) za použití různých aplikačních metod.
  Text práce ve formátu PDF

Správce archivu SOČ – jana.sevcova@npi.cz | Ochrana osobních údajů